TWOJE MIEJSCE DO ŻYCIA I KLUCZ DO WŁASNYCH CZTERECH KĄTÓW!

Prezentujemy Państwu planowaną nową inwestycję mieszkaniową w Gdańsku. Położona w atrakcyjnej dzielnicy Jasień, w cichym i spokojnym zakątku, z jednoczesnym łatwym i szybkim dostępem do pełnej infrastruktury miejskiej. Zapewnia wygodne, komfortowe życie i duże oszczędności czasowe tak cenne w obecnym stylu życia.

Na skraju miasta, pomiędzy ulicami Kartuską a Jabłoniową wzniesiony zostanie kameralny budynek czterokondygnacyjny o nowoczesnej architekturze. Obejmuje łącznie 22 mieszkania, po 6 mieszkań na kondygnacji. Na ostatniej kondygnacji tylko cztery lokale mieszkalne. Funkcjonalne rozkłady pomieszczeń, dające duże możliwości aranżacyjne. Do wszystkich mieszkań parterowych przynależą ogródki przydomowe, zaś mieszkania na piętrach posiadają balkony lub piękne duże tarasy. Budynek podpiwniczony, z podziemną halą garażową i komórkami lokatorskimi. Zaopatrzony również w cichobieżną windę. Miejsca postojowe w hali garażowej pojedyncze w cenie 25000 zł. oraz podwójne w cenie 32000 zł. Komórki lokatorskie o powierzchniach ok. 3 m2 w cenie 3500 zł. Na terenie inwestycji dostępnych będzie także kilka miejsc postojowych naziemnych w cenie 10000 zł brutto.

  • Kameralny budynek

  • Hala garażowa

  • Komórki lokatorskie

  • 30-40 metrowe tarasy na ostatniej kondygnacji

  • Usytuowanie inwestycji na skraju Parku Krajobrazowego

W ofercie przewidziane są lokale mieszkalne dwu, trzy i czteropokojowe o metrażach od 50-80 m2. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja blisko centrum a jednocześnie z dala od zgiełku czyni to miejsce niezwykle atrakcyjnym. Nieopodal szkoła, przedszkole, park, liczne punkty handlowo-usługowe i duże centra handlowe Auchan, Leroy Merlin, Fashion House Outlet…

 

    

  

Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim.

Już dziś zachęcamy Państwa do zainteresowania się tą atrakcyjną inwestycją i kontaktu celem poznania szczegółów oferty.
Zapewniamy kompleksową obsługę transakcji wraz z doradztwem finansowym i realizacją kredytów hipotecznych z gwarancją ochrony zadatku.

 

SPRZEDAZ INWESTYCJI ZAKOŃCZONA