O nas

NIE
KRZYCZYMY
DZIAŁAMY POZA
SCHEMATAMI

LUBIEŃSKA Nieruchomości,
to wybór drogi działania i świadoma decyzja budowania marki osobistej, jako rezultat kilkunastoletniej pracy w branży nieruchomości oraz doświadczenie, które nauczyło mnie powrotu do rzeczy prostych.

Okazuje się bowiem, że to co najpiękniejsze i najskuteczniejsze jest PROSTE zarazem. Nie musi krzyczeć, nie potrzebuje wysiłku i o dziwo bazuje na paradoksach.

To oznacza dla mnie możliwość budowania własnych standardów pracy i obsługi klienta, wynikających z pasji, a nie konieczności pracy.

 


Budujemy relacje, stawiamy na partnerstwo

Zarówno w tworzeniu zespołu firmy jak i współpracy z klientem , stawiamy na synergię, wykorzystując najlepsze cechy i predyspozycje każdego.

BUDUJEMY ZAUFANIE

Stawiamy na autentyczność relacji poprzez poznanie siebie, swoich potrzeb i możliwości. Nie marnujemy czasu swojego i klienta. Aktywne słuchanie, to ważny element procesu.

STAWIAMY NA WARTOŚCI I WYBÓR

Możemy powiedzieć sobie NIE jeśli nie rezonujemy ze sobą. Nie musimy współpracować i przekonywać siebie do korzyści, jakie możemy odnieść razem. Szanujemy każdego klienta i siebie. Dzisiejszy rynek zasypany jest agencjami pośrednictwa i obietnicami. Klient decyduje, jakimi kryteriami kieruje się przy wyborze. Tak naprawdę nie sprzedajemy nawet usługi, a siebie.Wzajemna otwartość zatem i chęć współpracy zdecyduje o wzajemnym sukcesie i zadowoleniu, realizacji celu.


KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Szanując czas w dzisiejszym coraz bardziej pędzącym świecie, stawiamy na możliwość stworzenia klientowi jak najbardziej optymalnych warunków do realizacji celu, będąc z nim od momentu podjęcia decyzji o zakupie bądź wynajmie nieruchomości do finalizacji transakcji. Staramy się również wesprzeć w doradztwie finansowym, prawnym, remontowym, aranżacyjnym poprzez polecenia sprawdzonych we wzajemnej współpracy specjalistów z wymienionych branż komplementarnych.

W 100% ODDANI KLIENTOWI

Agenci

Urszula Lubieńska

Właściciel firmy/ specjalista ds. obrotu nieruchomościami

Mirka Rudnicka

doradca klienta d.s. obrotu nieruchomościami