Gdańsk Śródmieście, Długie Ogrody
880 000 PLN
Mieszkanie na sprzedaż , 66 m2
13333.33 PLN /m2
Powierzchnia
66 m2
Liczba pokoi
3

Dane nieruchomości:

Numer oferty: LN265187
Powierzchnia: 66 m2
Liczba pokoi: 3
Piętro/Pięter 1 z 4
Cena za m2: 13333.33 PLN
Cena: 880 000 PLN

Opis nieruchomości:

Propozycja jaką do Państwa kierujemy, to idealne do zamieszkania lub pod inwestycję mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie komfortowe, ciepłe, jasne, przytulne.
Do sprzedaży z częściowym umeblowaniem i wyposażeniem. Usytuowane na I piętrze w budynku cztero piętrowym.
Mieszkanie przeszło generalny remont. Wymienione wszystko, wraz z podłogą, wkładami kominowymi, instalacjami. Założone ogrzewanie gazowe z nowym piecem dwufunkcyjnym.
Mieszkanie o pow. 66 m2, w skład których wchodzą 3 pokoje, przy czym jeden jest bez okna, w  związku z czym zastosowano szklaną ścianę, celem uzyskania światła, łazienka i osobne WC.
Miejsca parkingowe- dedykowany teren wspólnoty za budynkiem, na którym można parkować.
W planach wspólnoty jest zrobienie betonowego podłoża dla uat i byc może w przyszłości bramy na pilota.
Bardzo ciekawa lokalizacja, w sąsiedztwie Gdańskiej Starówki i jej zabytków, a także w pobliżu mariny jachtowej, licznych restauracji i kawiarenek, Filharmonii Bałtyckiej i innych miejsc kultury.

Oczywistym jest również dostęp do pełnej infrastruktury zapewniający wygodne i komfortowe życie. W pobliżu m.in. markety Lidl, Biedronka, Rossman.

Mieszkanie atrakcyjne także pod kątem wynajmu dla turystów lub studentów.

Łazienka oraz wc   w pełni wyposażone. 

Do mieszkania przynależy też piwnica. 

Mieszkanie do wydania w krótkim czasie.

Oferta godna polecenia. Zapraszamy na prezentację mieszkania i zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę transakcji.

__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

Skontaktuj się z agentem :
Urszula Lubieńska

Telefon : 883705703

urszula@lubienska.pl


Lokalizacja: