Gdańsk Kokoszki, Bysewska
950 000 PLN
Działka (Budowlana) na sprzedaż , 3 447 m2
275.60 PLN /m2
Powierzchnia
3 447 m2

Dane nieruchomości:

Numer oferty: LN788925
Powierzchnia: 3 447 m2
Cena za m2: 275.60 PLN
Cena: 950 000 PLN

Opis nieruchomości:

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną zlokalizowaną w Gdańsku Kokoszkach, u zbiegu ulic Bysewskiej i Czaplewskiej.

Dojazd do działki drogą utwardzoną  od ul. Kartuskiej, ( ok. 1300 m) a także z drugiej strony od ul. Budowlanych.

Działka nie jest objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.
Działka znajduje się na terenach określanych jako wielofunkcyjna strefa produkcyjno- usługowa. Dopuszczalna jest funkcja mieszkaniowa.

Powierzchnia działki to 3447 m2, płaska, w kształcie prostokąta, niezabudowana, porośnięta trawami i krzewami, częściowo zasesiona ( samosiejki)
Uzbrojenie: instalacja elektryczna NN. Media w drodze.

Działka sąsiaduje z siedliskiem gospodarstwa rolnego i nieczynną odlewnią metali kolorowych. W pobliżu działki przemysłowe, produkcyjno-usługowe.

Jest możliwość porozumienia i w przypadku zapotrzebowania na większą powierzchnię dokupienia jeszcze ok. 2700 m2. ( co łącznie mogłoby dać powierzchnię ok. 6000 m2)

Polecamy Państwu tę ofertę i zapraszamy do wizji lokalnej oraz rozmów na temat szczegółów oferty.


__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

Skontaktuj się z agentem :
Urszula Lubieńska

Telefon : 883705703

urszula@lubienska.pl


Lokalizacja: