Pruszcz Gdański, Podkomorzego
740 000 PLN
Dom (Segment środkowy) na sprzedaż , 75 m2
9866.67 PLN /m2
Powierzchnia
75 m2
Liczba pokoi
3
Rok budowy
2009

Dane nieruchomości:

Numer oferty: LN873146
Powierzchnia: 75 m2
Powierzchnia działki: 200 m2
Liczba pokoi: 3
Pięter : 1
Rok budowy: 2009
Balkon : 2
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 9866.67 PLN
Cena: 740 000 PLN

Opis nieruchomości:

Przedstawiamy ofertę sprzedaży piętrowego segmentu w zabudowie szeregowej w centrum Pruszcza Gdańskiego, blisko dworca PKP.
Dom z 2009 r. o pow. 75 m2 posadowiony na działce o pow. 200 m2 przy ul. Podkomorzego .
Parter domu obejmuje wiatrołap , duży salon z aneksem kuchennym o pow. 35m2 z wyjściem na ogród, toaletę oraz małe pomieszczenie gospodarcze.
Na piętro prowadzą drewniane schody , znajdują się tu dwie sypialnie o pow. 10 m2 i 18 m2 , łazienka o pow. 4,5 m2 oraz dodatkowe małe pomieszczenie które może być przeznaczone na garderobę lub stanowić pomieszczenie gospodarcze.
Z obu sypialni prowadzą wyjścia na balkony.
Bardzo ładnie zagospodarowany ogród z licznymi nasadzeniami ozdobnych krzewów, ogród od strony rzeki oddziela pas zieleni oraz ścieżka pieszo-rowerowa.
Dom z własnym podjazdem oraz dodatkową możliwością parkowania przed bramą na posesję
Nieruchomość   zadbana , przytulna , po remoncie, ogrzewanie piecem gazowym.
Doskonała infrastruktura handlowo-usługowo-oświatowa w pobliżu markety Stokrotka, Biedronka , targowisko miejskie, szkoła podstawowa z krytym basenem, przedszkole.
Dużym atutem oferowanej nieruchomości to bliskość licznych terenów rekreacyjnych ,
takich jak przystań kajakowa, plaża miejska, liczne place zabaw dla dzieci , plenerowe siłownie, korty tenisowe.

Serdecznie zapraszamy na prezentację nieruchomości , wszystkie nasze transakcje objęte są ubezpieczeniem OC.
Oferujmy skuteczną i bezpieczną pomoc w uzyskaniu kredytu

__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

Skontaktuj się z agentem :
Mirka Rudnicka

Telefon : 791614425

m.rudnicka@lubienska.pl


Lokalizacja: