Borkowo, Świerkowa
1 800 000 PLN
Dom (Wolnostojący) na sprzedaż , 233 m2
7725.32 PLN /m2
Powierzchnia
233 m2
Liczba pokoi
5
Rok budowy
2008

Dane nieruchomości:

Numer oferty: LN985810
Powierzchnia: 233 m2
Liczba pokoi: 5
Pięter : 1
Rok budowy: 2008
Balkon : 1
Jasna kuchnia: Tak
Cena za m2: 7725.32 PLN
Cena: 1 800 000 PLN

Opis nieruchomości:

Prezentujemy do sprzedaży przestronny, rodzinny dom wolnostojący zlokalizowany w miejscowości Borkowo, gmina Żukowo. Dom o pow. użytkowej 167 m2, całkowitej 233m2 posadowiony na działce o pow. 1700 m2. Nieruchomość otoczona z trzech stron lasem, w otulinie rezerwatu przyrody Jar Raduni , w odległości około 150 m od jeziora Głębokiego oraz w bliskości jeziora Sitno i Karlikowo.

Parter domu obejmuje salon z kominkiem z wyjściem na taras i ogród, jadalnię , aneks kuchenny w pięknej włoskiej zabudowie stolarskiej, wiatrołap, pokój, hall, spiżarnię, łazienkę z wanną, kotłownię.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie , łazienka z wanną i prysznicem , osobne WC.

Dom czysty i zadbany w bardzo dobrym stanie technicznym, o wysokim standardzie. Ścieżki i podjazd wyłożony kostka brukową, ogród ładnie zagospodarowany, cała posesja ogrodzona płotem z metaloplastyki.

Na posesji znajduje się wolnostojący garaż o pow. 37,5 m2 na dwa samochody z antresolą stanowiącą dodatkową powierzchnię użytkową.

Ogrzewanie domu olejem opałowym / zbiornik 1000 l / , kominkiem, dodatkowo zainstalowany piec na drewno i węgiel.

Do posesji doprowadzone przyłącza wodociągowe, energetyczne, kanalizacja i szambo.

Dojazd do Gdańska / odległość 24 km / zajmuje około 30 minut , miejscowość dobrze skomunikowana z regionem dzięki drodze wojewódzkiej nr 211.

Serdecznie zapraszamy na prezentację tej wyjątkowej nieruchomości.
Oferujemy skuteczną i bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytu z gwarancją ochrony zwrotu zadatku.

__________________________

Administratorem Pani/Pana/Państwa danych osobowych jest LUBIEŃSKA NIERUCHOMOŚCI z siedzibą w Gdańsku, ul. Przytulna 20B/10, 80-176 Gdańsk. Pani/Pana/Państwa dane osobowe przetwarzane są w celu świadczenia na jego rzecz usług oraz wykonania umowy pośrednictwa nieruchomości. Podstawę prawną przetwarzania danych osobowych stanowią przepisy dotyczące przetwarzania danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz.Urz. UE L 119/1 z 04.05.2016 roku [RODO]. Podane przez Panią/Pana/Państwa dane osobowe będą przechowywane przez okres 10 lat, niezbędny do zabezpieczenia możliwości dochodzenia roszczeń. W każdym czasie uprawnieni są Państwo do dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub o prawie do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także o prawie do przenoszenia danych. Uprawnienia te mogą Państwo realizować korespondencyjnie, za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub telefonicznie. Jeżeli uważają Państwo, że przetwarzanie Państwa danych osobowych przez Administratora danych narusza przepisy prawa, uprawnieni są Państwo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Jednakże, bez ich podania nie będzie możliwe wykonanie na Państwa rzecz umowy/usługi.

Skontaktuj się z agentem :
Mirka Rudnicka

Telefon : 791614425

m.rudnicka@lubienska.pl


Lokalizacja: