Nowa kamienica - Gdańsk Ujeścisko

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu i zaoferować do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku.
W coraz prężniej rozbudowującej się i rozwijającej dzielnicy Ujeścisko, powstaje budynek nisko kondygnacyjny z 8 lokalami mieszkalnymi i podziemną halą garażową.

Oferta skierowana jest do osób, dla których ważny jest dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej i tętniące życiem miasto, jak również łatwe i szybkie skomunikowanie z centrum, innymi dzielnicami Gdańska czy Trójmiasta dzięki niedalekiej odległości do Obwodnicy. W pobliżu osiedla przystanek i pętla autobusowa, niedaleko linia tramwajowa. Nieopodal liczne punkty handlowo-usługowe, przedszkola, szkoła, markety takie jak m.in. Biedronka, Rossman, Pepco i wiele, wiele innych.

Inwestycja ciekawie zaprojektowana i budowana z dbałością o detale i szczegóły, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy z zakresu budownictwa oraz specjalizacji w budowie domów i kameralnych inwestycji mieszkaniowych.

W ofercie przewidziane są małe mieszkania i większe dwupoziomowe. Do mieszkań parterowych przynależą ogródki.
Do każdego mieszkania obligatoryjnie przynależy miejsce postojowe w hali garażowej. Miejsca te są ponadnormatywne ( dużo większe od przewidzianych przepisami). Budynek posiada własną kotłownię.
 
Mieszkania oddawane w stanie deweloperskim, przewidziany termin odbioru II Q 2021 roku.


Przeprowadzimy Państwa bezpiecznie przez cały proces transakcyjny.

Zapraszamy do kontaktu:
Telefon : +48 883 705 703
E-mail : kontakt@lubienska.pl

Zapraszamy do kontaktu